Összes kategóriában

Franz Schubert porcelán szobor Wien Augarten Austria Altwien ritka! Aukciós tàrgy Dorotheum,fotón is

Most olcsóbb!

A leárazás júl. 01. 09:12-ig tart.

43.900,- HUF
39.510 HUF 135.25 USD

Garancia: 7 nap
Termék információk
Feltöltés ideje: 2021. június 21.
Termékkód: 2926097
Megtekintések: 143
Megfigyelők: 1
Eladó adatai

andras05 (582)
BUDAPEST

Gyorsan válaszol az üzenetekre
Pozitív értékelések: 99.32%
Utolsó belépés: Ma, 13:06
Regisztráció: 2013. szeptember 17.
Terméktípus:figurális, szobor
Készítő, márka:augarten
Kor:1900-1949
Jelzett:jelzett
Állapot:sérült
Eredetiség:eredeti

Franz Schubert Augarten Wien fehér porcelán szobor ,furulyázó angyalkával.Hibàk is vannak rajta, utolsó 4 fotó! fotóztam is.Aukciós darab , javítható szépen !Dorotheum aukciós tàrgy , fotóztami is!

Régi darab.Talpán kék jelzés és 1621 -es formaszám.

Különleges ritka darab, akár egy fekete zongora vagy vitrin szép dísze lehet.

Gyűjteménybe illő luxus darab.

Az angyal karja ragasztott,a talpán 2 repdés van ,a fotókon látható állapotban, hibátlan darab ára lényegesen több.

22 cm.magas a talp 17x13 cm.

Átvehető Bp.16.ker-ben időpont egyeztetéssel.

Garanciális feltételek

Garancia: 7 nap

Fizetési opciók

Banki előre utalás
Készpénz

Szállítási opciók

Szállítás innen: Magyarország
Személyes átvételBudapest XVI.
Postázás törékenyként2600 HUF
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.