Franz Schubert porcelán szobor Wien Augarten Austria Altwien ritka! Aukciós tàrgy Dorotheum,fotón is
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 14. |
Termékkód: 2926097 |
Megtekintések: 31 |
Megfigyelők: 4 |
Eladó adatai
andras05 (1160)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 18:05
Regisztráció: 2013. szeptember 17.
Terméktípus: | figurális, szobor |
Készítő, márka: | augarten |
Kor: | 1900-1949 |
Stílus: | antik |
Jelzett: | jelzett |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Franz Schubert Augarten Wien fehér porcelán szobor ,furulyázó angyalkával..Aukciós darab , javítható szépen !Dorotheum aukciós tàrgy , fotóztami is!
Régi darab.Talpán kék jelzés és 1621 -es formaszám.
Különleges ritka darab, akár egy fekete zongora vagy vitrin szép dísze lehet.kivàló gyüjteménybe vagy komoly zene kedvelőinek,de nívós ajándék lehet !
Gyűjteménybe illő luxus darab ! Mesterien restaurált,2 pici hajszál repedés és a karja volt eltorve,nagyobb hibák nem voltak rajta ami fontos. ahogy a fotókon látható gyönyörű ! Ah a fotókon látható kimondottan kedves mutatós darab.
22 cm.magas a talp 17x13 cm.
Átvehető Bp.16.ker-ben Jókai Mór utca időpont egyeztetéssel.
Garanciális feltételek
Garancia: 7 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Budapest XVI. |
Postázás törékenyként | 2600 HUF |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
tukán lámpa
szegedi molnár géza
herendi sárkányos
korall ékszer
dísztárgyak
kossuth cigaretta
összes
zománcozott kuglóf
roulette
breviarium
bokros birman
svartnis
hegedű fazon
reichspfennig
alföldi porcelán varia
vespasianus
karácsonyi harang
novák erzsébet
japán tea
németbóly
kispohár
laptop asztal
kutya újság
herendi tokaji
bauhaus csővázas