3 db os aukció 2 db rosental és KPM kézzel festet extra csodálatos darabok
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 16. |
Termékkód: 4246893 |
Megtekintések: 45 |
Megfigyelők: 2 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
Garancia100 (2824)
Tolna megye
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 14:04
Regisztráció: 2016. február 22.
Terméktípus: | váza |
Készítő, márka: | rosenthal |
Kor: | ismeretlen |
Jelzett: | jelzett |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
3 db os aukció 2 db rosental és KPM kézzel festet extra csodálatos darabok, az egyiknél egy-kető mm es restaurálás van nem észrevehető 100% kézzel festett darabok
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
szecessziós falióra
swiza
topor andrás
tete
rudolf
ezüst 2 pengő
csipkés
szabó gyula
royal dux fiú
juventus
tűzoltó érem
zsolnay lámpatest
eozin bölény
szekfű jános
ón szecesszió
angyal szobor
pfeiffer löwenstein
herendi ősz
niello
réz retro
siklósi
zsolnay dudás
dél amerika
herendi apponyi kávés
kölcsey