gebhardt (10 tétel)
Gebhardt István hibátlan festménye , nagyon szép-,(Kisselbachnál jegyzett festőművész) szép keretben
Lány a vízparton olaj vászon dekoratív keretben
124.000 HUF
347.21 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 23:21
59.000 HUF
165.21 USD
Feltöltve: 2024. jan. 06. 12:30
15.000 HUF
42.00 USD
1948. Április 4. Hazánk felszabadításának ünnepe kiadvány Gönczi-Gebhardt Tibor borító képek szerint
9.999 HUF
28.00 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
49.500 HUF
138.61 USD
Feltöltve: 2023. aug. 24. 21:46
237.600 HUF
665.31 USD