gebhardt (2 tétel)
Gebhardt István hibátlan festménye , nagyon szép-,(Kisselbachnál jegyzett festőművész) szép keretben
Lány a vízparton olaj vászon dekoratív keretben
124.000 HUF
350.35 USD
zsolnay bögre egér
kovácsoltvas kerti garnitúra
kalocsa kulacs
szlávik dezső
szalma macik
herendi fedeles csésze
esernyők
zsolnay porcelán alapmázas
zöldség festmény
1 krajcár kb
lila aponyi mintás herendi
royal dux viziló
fanta alkony istván
splash
nolipa istván pál
michel caugant
angyalkás kiskanál
üzbég som
kalotaszegi írásos kézimunka
hagymaminta hollóházi
antik perzsa ezüst
régi cimkés
tavaszi dekoráció
moldován béla
tiktakwatch