armand (32 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 08. 19:18
140.000 HUF
388.81 USD
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
76.000 HUF
211.07 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 19:39
84.150 HUF
233.70 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 10:28
221.200 HUF
614.32 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 17:51
240.000 HUF
666.53 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
388.81 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 13:13
463.000 HUF
1,285.85 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 21:24
48.000 HUF
133.31 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 17:13
102.000 HUF
283.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 16:24
61.000 HUF
169.41 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:31
120.000 HUF
333.26 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 04:55
120.000 HUF
333.26 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 07:11
9.500 HUF
26.38 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 04:58
165.000 HUF
458.24 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 21:00
30.000 HUF
83.32 USD
nagy zár
atlanta 1996
shopping
ima képek
festmény szigliget
diane
igazságra
napra
butykoskorsó
márványlapos fésülködő
régi ruszlis üveg
bavaria feinsilber dekor
csipkeverő orsó
zsolnay aranyszegélyű
fürst józsef festmény
német oroszlánfejes kaspó
konfár gyula tájkép
vegyes karóra
angyalos óra
budapest porcelánok
brauswetter falióra
bordás pohár
simeon
murano üveg hal