ex libris (34 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 23:24
32.000 HUF
88.89 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:30
12.000 HUF
33.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 07:51
8.000 HUF
22.22 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 22:38
14.400 HUF
40.00 USD
23.400 HUF
65.00 USD
15.000 HUF
41.67 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 14:05
50.000 HUF
138.88 USD
Jörgen Brockdorff-Nielsen (Dán művész) :Olvasó ember Ex libris Klaus Rödel. Rézkarc, papír, jelzett,
5.000 HUF
13.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 16. 23:06
12.000 HUF
33.33 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 01:16
6.800 HUF
18.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 13. 22:50
6.990 HUF
19.42 USD
Feltöltve: 2024. jan. 07. 03:42
2.400 HUF
6.67 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 09:46
1.600 HUF
4.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 21:04
5.490 HUF
15.25 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
25.000 HUF
69.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 02. 21:17
5.000 HUF
13.89 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 19:30
12.000 HUF
33.33 USD
Feltöltve: 2023. nov. 24. 19:28
9.800 HUF
27.22 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 18:58
20.000 HUF
55.55 USD
kerékpár lámpa
zsolnay családi
aquincum teknős
francia barokk
kádár béla festmény
vászonkép
gyöngy ékszerek
építő
eiffel torony
károly
tirol
rózsafűzértartó
kádár géza
női fülbevaló
gorka hal
scholz erik
kristály üveg
bruno
gránit falitál
art deco polc
spitzweg
spaletta
ásvány ezüst karkötő
paizs lászló
20 pengő 1926