Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
neobarokk intarziás (33 tétel)
Feltöltve: Ma, 11:11
38.500 HUF
107.60 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:57
95.000 HUF
265.49 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 19:30
25.000 HUF
69.87 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 20:48
119.000 HUF
332.57 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 15:13
172.000 HUF
480.68 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:58
80.000 HUF
223.57 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 18:13
150.000 HUF
419.20 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. febr. 23. 17:04
155.000 HUF
433.18 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
279.47 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:10
80.000 HUF
223.57 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
44.900 HUF
125.48 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 02:00
155.000 HUF
433.18 USD
Feltöltve: 2023. nov. 19. 21:56
95.000 HUF
265.49 USD
Feltöltve: 2023. nov. 12. 14:19
79.000 HUF
220.78 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
502.76 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:28
225.000 HUF
628.80 USD
Feltöltve: 2023. jún. 25. 20:38
450.000 HUF
1,257.61 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
orosz tojás
páfrányos
aquincum tojás
újmagyar lexikon
royal kávéskészlet
krémleveses
frantisek vizner
kerámia házszám
banknote
tálaló eszköz
ezüst vadász
órás könyv
arany gyűrű rubinnal
sword
kézzel festett pohár
órakulcs
500 dínár
zsolnay kályha
karácsonyfa dísz papírmasé
kútkifolyó
sarok ülőgarnitúra
herendi libás lány
teás pohár
polgár
steiner anna