Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
neobarokk intarziás (25 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 19:30
25.000 HUF
70.47 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 20:48
119.000 HUF
335.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:58
80.000 HUF
225.49 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 18:13
150.000 HUF
422.80 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 17:04
155.000 HUF
436.89 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
281.86 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 10:10
80.000 HUF
225.49 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 10:58
44.900 HUF
126.56 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. dec. 05. 02:00
155.000 HUF
436.89 USD
Feltöltve: 2023. nov. 12. 14:19
79.000 HUF
222.67 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
507.07 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:28
225.000 HUF
634.19 USD
Feltöltve: 2023. jún. 25. 20:38
450.000 HUF
1,268.39 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
tatra szék
hajdísz
blondel tükör
réz asztalközép
petőfi összes
erdős péter
herendi lúd
magyarország térkép
szalmakép
hálószoba bútor
retro babakocsi
krumplinyomó
zsolnay faunfejes
benedek györgy
autóklub
gold filled
írószekrény
népies
papírvágó kés
alföldi porcelán étkészlet
emőd
orosz karóra
szükségpénz
teknőc
kerámia bagoly