pituk (47 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 09. 08:45
38.900 HUF
109.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 18:13
19.000 HUF
53.51 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:32
80.000 HUF
225.31 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:29
90.000 HUF
253.48 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:25
150.000 HUF
422.46 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:23
150.000 HUF
422.46 USD
Pituk József Viktórián, Vízparti fűz/Olvasó fiú kétoldalas akvarell, 28x37cm +keret, kétoldalon üveg
48.000 HUF
135.19 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
19.000 HUF
53.51 USD
PITUK JÓZSEF: Boldogság madara (rézkarc, számozott 24x30 cm) szürreális, fantasztikus, képzelt világ
29.000 HUF
81.68 USD
Feltöltve: 2023. júl. 28. 11:46
39.500 HUF
111.25 USD
salgótarjáni üveg
costa boda
20 penny
boney m
szürke váza
mid century tükör
balaton akvarell
mesefigura
mikro mozaik
alföldi bögrék
eszter
kínai porcelán antik
hollóházi kávékiöntő
cicás képeslap
eozin szarvas
heidi
madár figura
pénzfa
paraszt tálaló
antik kert
hollóházi kenguru
kaviáros
leveses tányérok
hemmert
régi orsó