pituk józsef (45 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 09. 08:45
38.900 HUF
108.08 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 18:13
19.000 HUF
52.79 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:32
80.000 HUF
222.27 USD
Feltöltve: 2023. nov. 26. 16:29
90.000 HUF
250.06 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:25
150.000 HUF
416.76 USD
Feltöltve: 2023. nov. 25. 19:23
150.000 HUF
416.76 USD
Pituk József Viktórián, Vízparti fűz/Olvasó fiú kétoldalas akvarell, 28x37cm +keret, kétoldalon üveg
48.000 HUF
133.36 USD
Feltöltve: 2023. nov. 11. 17:13
19.000 HUF
52.79 USD
PITUK JÓZSEF: Boldogság madara (rézkarc, számozott 24x30 cm) szürreális, fantasztikus, képzelt világ
29.000 HUF
80.57 USD
Feltöltve: 2023. júl. 28. 11:46
39.500 HUF
109.75 USD
whiskys üveg
popp
díszgomb
kristály tojás
mozis
fém állvány
porcelán sótartó
ezüst nyelű
constantin
h0 vasút
bakelit lemeztartó
húsvéti régi
márványlapos asztal
fa karkötő
szabó ferencz
porcelánfigura
ezüst medál nyitható
nemcsics
boulle óra
paraszting
mannheimer
beleznay
cholnoky
kiskocsi
bádog teknő