Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
78 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. máj. 13. 23:40
50.000 HUF
140.51 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 08:06
27.000 HUF
75.87 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
62.800 HUF
176.48 USD
3 Pinduri Mákvirág - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész- Eredeti Akril Festmény Keretben
Macska, Cica, Kert, tavasz, Állat, Falikép,
45.000 HUF
126.46 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 19:00
65.600 HUF
184.35 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 05:51
23.000 HUF
64.63 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 17:00
320.000 HUF
899.25 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. febr. 10. 16:10
29.880 HUF
83.97 USD
Szieszta - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Tavasz
Állat, Nyúl, Gyerekszoba, Rajz, Mese, virág, mező
18.880 HUF
53.06 USD
Fekete Macska - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Kormos
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, ajándék
12.880 HUF
36.19 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 18:18
19.880 HUF
55.87 USD
Vaddisznó - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Rajz, vaddisznó, Vadmalac, Malac, Vadászat
18.880 HUF
53.06 USD
Ravaszdi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron - Róka, Nyúl
Állat, Nyúl, Róka, Gyerekszoba, Rajz, Mese,
23.880 HUF
67.11 USD
A Nyúl és a Sün - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Nyúl, Sündisznó, Gyerekszoba, Rajz, Mese
23.880 HUF
67.11 USD
Tavasz - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz,
12.880 HUF
36.19 USD
Sziámi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Sziámi
12.880 HUF
36.19 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 14:40
29.900 HUF
84.02 USD
Zongora - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti akvarell Festmény Papíron
Gyerekszoba, mese, maci, medve, mackó, zongora
Eladva
Ölelés - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Gyerek, ajándék, Nyuszi, rajz, Havas, Róka, állat
21.880 HUF
61.49 USD
Feltöltve: 2023. dec. 29. 19:44
89.000 HUF
250.10 USD
Szimat - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Cirmos
14.880 HUF
41.82 USD
Cirmi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Cirmos
12.880 HUF
36.19 USD
Jegesmedve - Eredeti Akril Festmény Vásznon (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész)
Jegesmedve, Mackó, Medve, Gyerekszoba, Karácsonyi
32.880 HUF
92.40 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:28
45.000 HUF
126.46 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:27
40.000 HUF
112.41 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:27
40.000 HUF
112.41 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:26
45.000 HUF
126.46 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:25
40.000 HUF
112.41 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 00:15
42.000 HUF
118.03 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:19
450.000 HUF
1,264.57 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:18
190.000 HUF
533.93 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:18
190.000 HUF
533.93 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 11:21
50.000 HUF
140.51 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 11:21
75.000 HUF
210.76 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 11:21
50.000 HUF
140.51 USD
Kiscica - Eredeti Akvarell Festmény Papíron (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Gyerekszoba
Cica, macska,állat, Kortárs művészet, illusztráció
8.880 HUF
24.95 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
természetbarát
védőnői
veb narva
gyapjúsapka
yamud
mosás a patakban
blattner
üveg karácsonyi dísz
fúrótorony
behúzott gömb
luigi colani
szögletes pohár
üveg bili
münchhausen
karácsonyi mintás porcelán
lambertz
gablonz dísz
200 forint bankjegy
nő megállj
puja
clock wall
karácsonyfadísz kutya
virágmintás kancsó
szifonok
női pulóver