Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
82 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: 2024. máj. 13. 23:40
50.000 HUF
139.88 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 08:06
27.000 HUF
75.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 10:33
62.800 HUF
175.69 USD
3 Pinduri Mákvirág - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész- Eredeti Akril Festmény Keretben
Macska, Cica, Kert, tavasz, Állat, Falikép,
45.000 HUF
125.89 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 19:00
65.600 HUF
183.52 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. márc. 18. 05:51
23.000 HUF
64.34 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 17:00
320.000 HUF
895.22 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 16:10
29.880 HUF
83.59 USD
Szieszta - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Tavasz
Állat, Nyúl, Gyerekszoba, Rajz, Mese, virág, mező
18.880 HUF
52.82 USD
Fekete Macska - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Kormos
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, ajándék
12.880 HUF
36.03 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 18:18
19.880 HUF
55.62 USD
Vaddisznó - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Rajz, vaddisznó, Vadmalac, Malac, Vadászat
18.880 HUF
52.82 USD
Ravaszdi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron - Róka, Nyúl
Állat, Nyúl, Róka, Gyerekszoba, Rajz, Mese,
23.880 HUF
66.81 USD
A Nyúl és a Sün - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Nyúl, Sündisznó, Gyerekszoba, Rajz, Mese
23.880 HUF
66.81 USD
Tavasz - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz,
12.880 HUF
36.03 USD
Sziámi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Sziámi
12.880 HUF
36.03 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 14:40
29.900 HUF
83.65 USD
Zongora - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti akvarell Festmény Papíron
Gyerekszoba, mese, maci, medve, mackó, zongora
Eladva
Ölelés - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Gyerek, ajándék, Nyuszi, rajz, Havas, Róka, állat
21.880 HUF
61.21 USD
Feltöltve: 2023. dec. 29. 19:44
89.000 HUF
248.98 USD
Szimat - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Cirmos
14.880 HUF
41.63 USD
Cirmi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Cirmos
12.880 HUF
36.03 USD
Jegesmedve - Eredeti Akril Festmény Vásznon (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész)
Jegesmedve, Mackó, Medve, Gyerekszoba, Karácsonyi
32.880 HUF
91.98 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:28
45.000 HUF
125.89 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:27
40.000 HUF
111.90 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:27
40.000 HUF
111.90 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:26
45.000 HUF
125.89 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:25
40.000 HUF
111.90 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 00:15
42.000 HUF
117.50 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:19
450.000 HUF
1,258.91 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:18
190.000 HUF
531.54 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:18
190.000 HUF
531.54 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 11:21
50.000 HUF
139.88 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 11:21
50.000 HUF
139.88 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 11:21
75.000 HUF
209.82 USD
Kiscica - Eredeti Akvarell Festmény Papíron (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Gyerekszoba
Cica, macska,állat, Kortárs művészet, illusztráció
8.880 HUF
24.84 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 09:58
40.000 HUF
111.90 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 09:58
40.000 HUF
111.90 USD
Feltöltve: 2023. nov. 06. 09:58
40.000 HUF
111.90 USD
Feltöltve: 2023. jún. 27. 20:25
20.000 HUF
55.95 USD
Feltöltve: 2023. jún. 27. 09:14
45.000 HUF
125.89 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.