Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
81 tétel
Eladott termékek közül itt csak azok érhetők el, amelyek az utolsó 90 napban kerültek eladásra és az eladó nem törölte őket.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
A korábban eladott tárgyak megtekintéséhez, eladási árakkal, nagyméretű képekkel lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Feltöltve: Tegnap, 10:33
62.800 HUF
171.91 USD
3 Pinduri Mákvirág - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész- Eredeti Akril Festmény Keretben
Macska, Cica, Kert, tavasz, Állat, Falikép,
45.000 HUF
123.18 USD
Feltöltve: 2024. márc. 27. 19:00
65.600 HUF
179.57 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 05:51
23.000 HUF
62.96 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 14:26
50.000 HUF
136.87 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 17:00
320.000 HUF
875.97 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. febr. 10. 16:10
29.880 HUF
81.79 USD
Szieszta - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Tavasz
Állat, Nyúl, Gyerekszoba, Rajz, Mese, virág, mező
18.880 HUF
51.68 USD
Fekete Macska - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Kormos
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, ajándék
12.880 HUF
35.26 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 18:18
19.880 HUF
54.42 USD
Vaddisznó - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Rajz, vaddisznó, Vadmalac, Malac, Vadászat
18.880 HUF
51.68 USD
Ravaszdi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron - Róka, Nyúl
Állat, Nyúl, Róka, Gyerekszoba, Rajz, Mese,
23.880 HUF
65.37 USD
A Nyúl és a Sün - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Nyúl, Sündisznó, Gyerekszoba, Rajz, Mese
23.880 HUF
65.37 USD
Tavasz - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz,
12.880 HUF
35.26 USD
Sziámi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Sziámi
12.880 HUF
35.26 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 14:40
29.900 HUF
81.85 USD
Zongora - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti akvarell Festmény Papíron
Gyerekszoba, mese, maci, medve, mackó, zongora
21.880 HUF
59.89 USD
Ölelés - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Gyerek, ajándék, Nyuszi, rajz, Havas, Róka, állat
21.880 HUF
59.89 USD
Feltöltve: 2023. dec. 29. 19:44
89.000 HUF
243.63 USD
Szimat - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Cirmos
14.880 HUF
40.73 USD
Cirmi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, Cirmos
12.880 HUF
35.26 USD
Jegesmedve - Eredeti Akril Festmény Vásznon (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész)
Jegesmedve, Mackó, Medve, Gyerekszoba, Karácsonyi
32.880 HUF
90.01 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:28
45.000 HUF
123.18 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:27
40.000 HUF
109.50 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:27
40.000 HUF
109.50 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:26
45.000 HUF
123.18 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 16:25
40.000 HUF
109.50 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 00:15
42.000 HUF
114.97 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:19
450.000 HUF
1,231.83 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:18
190.000 HUF
520.11 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 17:18
190.000 HUF
520.11 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 11:21
50.000 HUF
136.87 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 11:21
75.000 HUF
205.31 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 11:21
50.000 HUF
136.87 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
zsolnay eozin nyaklánc
antik zsolnay bögre
zsolnay eozin nő
fa fiók
forgó gyűrű
konyhai eszköz
art deco ló
teatojás
réz pecsét
slavia légpuska
feketeopál
bádog bögre
art deco bonbonier
intis
soho
budaváry
karácsonyi izzósor
arany gyűrű gyémánt kővel
porcelán sárkány
kristályvíz
zsolnay liliom
herendi dohányzó készlet
vonatok
határidőnapló
velum