Összes kategóriában
Anyag
Forma

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

9 tétel

a kategória kiemelt termékei:
Fa keretes tükör.Gyönyörű,hibátlan. Fa keretes tükör.Gyönyörű,hibátlan.
Paypal

Fa keretes tükör.Gyönyörű,hibátlan.

Lejárat: 6 nap 5 óra3 licit
21 HUF 0.07 USD
Tükörasztal összecsukható tükörrel Tükörasztal összecsukható tükörrel

Tükörasztal összecsukható tükörrel

Lejárat: 1 nap 7 óra0 licit
12.000 HUF 41.66 USD
Mahagoni Tükör Mahagoni Tükör

Mahagoni Tükör

Lejárat: 3 nap 0 óra0 licit
25.000 HUF
10.000 HUF 34.71 USD
Régi tükör szép blondel keretben Régi tükör szép blondel keretben

Régi tükör szép blondel keretben

Lejárat: 3 nap 1 óra0 licit
62.500 HUF
29.999 HUF 104.14 USD
Art-Deco tükör Art-Deco tükör

Art-Deco tükör

Lejárat: 3 nap 6 óra0 licit
16.000 HUF 55.54 USD
Paypal

Lejárat: 6 nap 5 óra3 licit
21 HUF 0.07 USD
Angyal szobros, aranyozott antik kastély tükör konzolasztalá Angyal szobros, aranyozott antik kastély tükör konzolasztalá
950.000 HUF 3,297.91 USD
Régi metszett tükrös kézi fa tükör Régi metszett tükrös kézi fa tükör

Régi metszett tükrös kézi fa tükör

Lejárat: 7 nap 3 óra0 licit
3.500 HUF 12.15 USD
Régi metszett tükör fa keret Régi metszett tükör fa keret

Régi metszett tükör fa keret

Lejárat: 13 nap 17 óra0 licit
3.500 HUF 12.15 USD
Nagy méretű metszett tükör fa képkeret Nagy méretű metszett tükör fa képkeret

Nagy méretű metszett tükör fa képkeret

Lejárat: 13 nap 17 óra0 licit
20.000 HUF 69.43 USD

Google+