92 tétel
Eladva: 2024. febr. 03. 16:46
Eladva: 2024. márc. 03. 12:55
Eladva: 2024. febr. 08. 08:51
Antik aranyozott tükör korànak megfelelő àllapotban !
Antik aranyozott tükör!
3 darab egyforma tükör, fa keretben, osztrák, csiszolt üveg, gyönyörű darabok nagyon szép állapotban
Eladva: 2024. febr. 20. 16:27
Eladva: 2024. márc. 13. 08:55
Eladva: 2024. febr. 02. 12:37
Eladva: 2024. febr. 11. 22:43
Eladva: 2024. jan. 31. 12:03
Eladva: 2024. febr. 06. 13:34
Eladva: 2024. ápr. 02. 10:55
Eladva: 2024. ápr. 11. 13:05
zsolnay kék arany
ezüst pénztárca
műtárgy
villeroy boch botanica
drozsnyik
antik faragott
ezüst vadász
bálna
homokkő
gyertya koppantó
lovagi
hollóházi babázó
szovjet magyar
fáskosár
1000 forint 2000
téli tájkép
antik kilincs
antik csupor
ékszer szekrény
kazahsztán
ezüst töltőceruza
smiths
csapatkereszt
lövész
antik dohányzóasztal