54 tétel
Eladva: 2024. márc. 03. 12:55
Eladva: 2024. febr. 25. 13:07
Eladva: 2024. febr. 20. 16:27
Eladva: 2024. márc. 13. 08:55
3 darab egyforma tükör, fa keretben, osztrák, csiszolt üveg, gyönyörű darabok nagyon szép állapotban
Eladva: 2024. ápr. 07. 21:45
Eladva: 2024. ápr. 02. 10:55
Eladva: 2024. ápr. 11. 13:05
Antik aranyozott tükör korànak megfelelő àllapotban !
Antik aranyozott tükör!
reklám bögre
tk
antik faliszőnyeg
zsolnay teás alátét
weller
a pallas nagy lexikona
régi sörnyitó
kristály art deco
vörösréz forma
cica simogató
browning
zsolnay tégely
markos lajos
türkizköves fülbevaló
japán ruha
old country roses
manós bögre
kisszőnyeg
m35 bajonett
tonala
kody
kamarás béla
faragó miklós hollóházi
sarkantyú judit
pandora ezüst karkötő