54 tétel
Antik aranyozott tükör korànak megfelelő àllapotban !
Antik aranyozott tükör!
Eladva: 2024. ápr. 11. 13:05
Eladva: 2024. ápr. 02. 10:55
Eladva: 2024. ápr. 07. 21:45
3 darab egyforma tükör, fa keretben, osztrák, csiszolt üveg, gyönyörű darabok nagyon szép állapotban
Eladva: 2024. márc. 13. 08:55
Eladva: 2024. febr. 25. 13:07
Eladva: 2024. febr. 20. 16:27
Eladva: 2024. márc. 03. 12:55
retro karácsonyfadísz
felugossy
kovácsoltvas antik
bieder tükör
ametiszt gyűrű
mikli
berndorf
izraeli ezüst
német kerámia
tabernákulum
somogyi győző
balta
kapupánt
art deco kerámia
csakra
medveczky jenő
világháború
gera gyula
ismeretlen művész
retro játék
kuglóf
tálalószekrény
muzsnay
börtsök samu
fénykép