Lots of spherical extra long marked 925s filled silver necklace 74 cm
Listed: January 05, 2024 |
Item code: 3772379 |
Views: 102 |
Watchers: 1 |
Offers: 0 offers |
Ekszergala (462)
Csongrád county
Verified user
Learn more about the actions to make our online marketplace more secure and convenient. Details
Type: | necklaces, pendants |
Color: | silver |
Material: | silver-plated |
Theme: | love, friendship |
Style: | vintage |
Gender: | women's |
Condition: | flawless |
Sok Gömbös Extra hosszú Jelzett 925-ös Töltött Ezüst Nyaklánc.
Mérete: 74 cm hosszú
Vastagsága 0.15 cm é a gömbök 0.25 cm
Medálokhoz de önmagában is szép viselet
A SILVER FILLED ékszereket nem sima ezüstözéssel készítik, hanem az alap fém felületét vastag ezüst réteggel növelik, kitöltik.
A hengerelt ezüstlemezt rendkívül nagy nyomáson és magas hőmérsékleten egybeolvasztják a hordozó fémmel.
Egy rendkívül vastag fedőréteg jön létre, amely akár harmincszor vastagabb lehet a más eljárásokkal felvitt réteghez viszonyítva.
Az Silver Filled ékszerek használata során nem tapasztalhatók az ezüstözött tárgyakéhoz hasonló nem kívánatos jelenségek.
Ezek az ékszerek nem színezik el a bőrt, nem okoznak allergiás tüneteket, nem veszítik el fényüket nem foltosodnak és rendkívül kopásállóak. A használat során mindenben megegyeznek az azonos ezüst ékszerek tulajdonságaival. Az ilyen technológiával készült tárgyak rendeltetésszerű használat mellett akár egy életen át megőrzik az ezüst tulajdonságait, árának töredékéért.