3 tétel
herendi fedeles tál
kézimunkaújság
hertay mária rézkarc
tükrös ágynemű
korcsek jános
őszi dekor
festmények portrék
gramofon motor
o herendi mélytányér
1860 fotó
régi vászon festmény
maróthi major
smaragd üveg
rosali
király károly kerámia
zwack pohár
női overál
dimenziós képeslapok
zsolnay porcelán alapmázas
faragott fácán
orosz rea
retro casio óra
patay lászló festmény
aiwa zsebrádió
lápisz lazuli ékszerek