3 tétel
kohinoor
tóth vissó árpád
parfüm tartó
botos péter
antik vadász
festmény sérült
petróleum lámpa mini
burchard bélaváry
aranyozott kávéskészlet
nád fotel
csíkos kulacs
zsolnay n
gyöngyház fülbevaló
előszoba pad
hegyikristály gömb
iii napoleon
karácsonyfadísz csillag
winchester
hollóházi doboz
50 forint 1993
naplemente
passuth
csibe porcelán
füles tálca
royal dux tigris