3 tétel
réz ló
zsolnay eozin török jános
drágakövek
zománcozott bögre
wempe
gőzhajó
korall arany
20 forint táncsics
béres
alföldi tulipános
18 század
tüziaranyozott
hangtál
réz kínáló
bővíthető asztal
ezüst tálka
minisztérium
réz talpas
ikea fotel
polcos szekrény
gránit kancsó
1936
mackó kerámia
bazán vladimir
michael kors