kasmír pulóver
1000korona
rotes kreuz
opálköves arany fülbevaló
jelenetes porcelánok
csoki mikulás
csobogó szökőkút
kék zafír arany
czech glass
ültetőkártya
aranyozott tányérok
piri mintás
gabe
zsolnay 34 cm pillangós váza
az égig erő fa
akvamarin köves ezüst gyűrű
thonet szék jelzett
pitykegomb antik
augusztinyi
színezett képeslap
2000 forint bankjegy
herendi n
antik perzsa ezüst
kém fényképezőgép
3818382