13 tétel
Feltöltve: 2024. máj. 09. 07:48
9.500 HUF
26.60 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:23
25.990 HUF
72.77 USD
Herendi Viktória mintás porcelán gyűrű tartó, tálka, kínáló, kézzel festett, jelzett, vitrin minőség
23.000 HUF
64.40 USD
Minőségi HUTSCHENREUTHER Germany 6 személyes porcelán teás kávés készlet, jelzett, hibátlan állapotú
27.500 HUF
77.00 USD
Rosenthal porcelán , 3 részes reggeliző, teás - kávés készlet, egyedi különleges mintával, aranyozva
7.500 HUF
21.00 USD
Neuerer PM Bavaria Qualitäts porcelán teás kávés reggeliző készlet, szett, egyedi, jelzett, hibátlan
6.500 HUF
18.20 USD
Feltöltve: 2024. febr. 23. 11:02
5.990 HUF
16.77 USD
6.500 HUF
18.20 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 14:10
19.990 HUF
55.97 USD
9.200 HUF
25.76 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 11:35
13.990 HUF
39.17 USD
13.990 HUF
39.17 USD
Feltöltve: 2023. nov. 13. 07:47
3.500 HUF
9.80 USD