336 tétel
zdekauer
antik falikárpit
porcelán fülbevaló
aranyozott csillár
verbilki
asztali fényképtartó
zala vármegye
poncolt
spanyol tányér
fuji
réz elefánt
exlibris
antik kard
ipm
legyező fotel
kósa
herendi bécsi rózsás
kerámia tojás
ha
zsákvászon
neobarokk dohányzóasztal
articsóka
kerámia tojástartó
zsolnay gerezdes
pengő lot