d��szp��rna huzat (0 tétel)
marina
art deco kutya
zsolnay mászó
retro bútorok
réz dugóhúzó
zsóri balogh erzsébet
menza minta
paszírozó
roald dahl
2 pengő 1936
kenya
faragott gyertyatartó
aranyozott kép
zsolnay pillangós gyertyatartó
paradicsom madár
üveg kávés
zsolnay porcelán eozin
asztrofillit
intarziás dohányzóasztal
massive
ezüst fácán
jugoszlávia unc
friedrich
ruhaanyag
art deco ékszerek