egry j��zsef (0 tétel)
cseh porcelán csésze
fém gyümölcskosár
sulytás
táncdalok
balatoni bögre
hollóházi erika tányér
karóra hátlapok
antik konyhai mérleg
erzsi novák
ovális keretben
5000 forint 1993
puskás tibor
porcelán orrszarvú
orfeum
aranyozott falióra
kint
padlólámpa
eton leveses
vegyipari
korall karlánc
thomas sabo gyűrű
német ezüst gyűrű
kakasos vasaló
marcipán
3000 forint