j��zsef (0 tétel)
antik maszk
női antik óra
nemes józsef
kutyabiléta
fővárosi nagycirkusz
festett üveg kép
arany gyémánt gyűrű antik
nagyméretű fotó
üveggyár
1949 500 lei
nagy mária
festmény gyermek
jelzett tányér
antik sisak
kenese
vöröshadsereg pengő
zsolnay füles váza
hall
borsos miklós rézkarc
szarvasos tányér
porcelán paraszt tál
thonet ülőke
kraklé
ii erzsébet királynő
omega tok