jendrassik (0 tétel)
5 fillér 1955
élesdy rézkarc
babatakaró
1814
jász nagykun szolnok
zsolnay butykos
gas
angelika
thonet ülőke
martinász
abc tányér
aranyozott falióra
lapostányér készlet
porcelán paraszt tál
régi ezüst karkötő
kukorica kancsó
pörkölt kávé
button gyűrű
galambos lány
bólé
nagy köves ezüst gyűrű
peterson
kovács jános
balaton bélyeg
mennyezeti csillár