kék alföldi porcelán (0 tétel)
rakéta lámpa
vászon szőttes
rosenthal tányér
uránüveg
intarziás asztal
morganit
2 fillér 1950
fűszerpolc
magyar népművészet
1000 pengő 1944
foltvarrás
réz maszk
hitler jugend
hollóházi kacsa
alföldi porcelán tányér
meghívó
zománcos tál
bárány
csipkés porcelán
barabás márton
kovácsoltvas fogas
kapuvár
6 krajcár 1849
frank
herendi arany