mikli (0 tétel)
szárazpecsétnyomó
10000 pengő 1946
bordó fotel
hímzett vászon terítő
mező brigitta
ursula band
réz csizma
czakó dezső
karton reklám
1892 fillér
buzánszky
világszép nádszál kisasszony
peridot ezüst gyűrű
váza pöttyös
festmény keretben
bács kiskun
lajos ezüst dénár
bambuszkeretes
verebélyi
világítós reklám
néger fiú kerámia
bőr kabát férfi
nagyméretű festmények
karácsonyfadíszek gablonz
papp tünde festmény