��nekl�� (0 tétel)
herendi apponyi mintás bonbonier
alföldi házgyári bögre
kerti szék asztal
minitányér
király g
cseh porcelán bögre
karácsonyfadísz csomag
gate
faunfejes kancsó
teáskészlet dobozában
horgolt figura
régi csoki
munka érdemrend bronz
alföldi berill
zsolnay patika edény
kungazda
milpengő unc
angolpark
ametiszt drúza
festmény keretben
nagyméretű festmények
sellős gyűrű
festmény agár
jelzett retro kerámia
1971 augusztus