antik ezüst teáskanál (34 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 14. 21:59
88.000 HUF
248.55 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 16:06
65.000 HUF
183.58 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 10:55
35.000 HUF
98.85 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 07:06
52.250 HUF
147.57 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 00:31
99.000 HUF
279.61 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:12
13.000 HUF
36.72 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 19:11
8.000 HUF
22.60 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 17:57
260.000 HUF
734.34 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 19:52
41.000 HUF
115.80 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 19:48
7.900 HUF
22.31 USD
1db ANTIK Pesth ! LAKY KÁROLY ! 13 Latos EZÜST 20,85 gramm 19. sz-i Mesterjegyes Teás Kanál RITKA!!!
5.500 HUF
15.53 USD
Feltöltve: 2024. márc. 14. 19:33
49.900 HUF
140.94 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 11:23
4.000 HUF
11.30 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 11:17
4.000 HUF
11.30 USD
10 db ezüstözött, jelzett, antik, chippendale, kb. 100 éves, csillogó teáskanál, gyönyörű állapotúak
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
12.600 HUF
35.59 USD
Feltöltve: 2023. dec. 13. 15:08
13.900 HUF
39.26 USD
ANTIK EZÜST (1866) TEÁSKANÁL (KERESZTELŐ KANÁL), MESTERJEGYES, (26 g., v. H monogram, Pl. von Heigl)
16.900 HUF
47.73 USD
Feltöltve: 2023. nov. 10. 12:56
22.000 HUF
62.14 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 19:58
49.900 HUF
140.94 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 20:47
1.200 HUF
3.39 USD
Feltöltve: 2023. jún. 07. 15:31
24.990 HUF
70.58 USD