csizmanadr��g (0 tétel)
5 pengő 1928
zafír medál
szekrényajtó
tigris porcelán
bortnyik sándor
étkező garnitúra
göldner tibor
1930
szily géza
varrógépláb
aranyozott tükör
pataky
intarziás szekrény
fehér váza
fogorvos
feliratos üveg
szivargyújtó
mini váza
art deco falidísz
herendi cipész
fajansz tál
bőrmellény
biedermeyer
art deco fotelek
hindu