kisasszony csengő (1 tétel)
kunwald
galambot etető lány
brónica
karácsonyfadísz csillag
heer
játék babakocsi
achát szelet
zsolnay nyakék
karkötő műanyag
muránói cukor
aranyozott kép
petróleum lámpa mini
muffin
zománc ezüst
csodás érem
zsolnay madarak
mokaszin
jelzett üveg
népi csizma
muránói hal
német porcelán csésze
balogh erzsébet
parfümös üvegek
ezüst fényképtartó medál
mázas kerámia váza