zsolnay eozin kagyló (2 tétel)
műgyanta szobor
borsörlő
utász kard
madonna szobor
golyós üveg
doboz étkészlet
dukai takách
gyakorló
20forint
asterix
sipos istván
sugárzásmérő
váz
aranyozott keret
szász endre tányér
horgolt ruha
országház
ibolyás váza
eszik alajos
han solo
ceruza tartó
réz kiöntő
szász endre rézkarc
tészta készítő
hollóházi figura