5000 forint 1995 (0 tétel)
talpas kád
kórusz rézkarc
galilei
vászonfazék
búzakalász
10000 forint 2014
sarreguemines louis
keleti lámpa
24k
orosz játék varrógép
zsolnay esernyőtartó
bőrkötés
balkáni
pöttyös fűszertartó
lovak festmény
varrócérna
sinkó figurák
kártya mintás
hollóházi kompótos
ezüst szipka
kajmán
emporia
hajmosó
mosófazék
hollóházi virágos