aranyozott tükör (0 tétel)
oris óra
király károly kerámia
sznyegurocska
német oroszlánfejes kaspó
vadászos tányérok
borbála szobor
nagyméretű zsolnay kaspó
indiai kosár étkészlet
ulászló ezüst dénár
eichwald asztalközép
juszkó piroska
angyalkás kiskanál
győr 750
herendi porcelán kosár
félix salten
régi trafó
1 frank 1948
nagy virágos váza
meisseni porcelán étkészlet
ceyloni
herendi fehérarany étkészlet
vitorlásos rézkarc
sütő éva
parisi nagy
filmfesztivál