egér rézkarc (4 tétel)
ezüstözött tükör
ac dc
paks
hifitorony
arany képkeret
herendi gém
vászon terítő
konakovo
16 század
halálfej
vörösberény
kaláris
gyógyszeres üveg
iparművész váza
ablakkeret
forint 1956
holland antillák
nádfonatos
onix nyaklánc
herendi puttó
arany lógós fülbevaló
zsolnay régi tányér
kelengyés
arany tűzzománc
csigatészta készítő