ez��st forint 1956 (0 tétel)
házivászon
kaviártartó
talpas
zsolnay sárkány
dilinkó gábor
einstein
aquincum sün
színes ceruza
zsolnay lapos
ezüstözött tükör
szuronyok
elefántos bögre
ezüst lot
gránát karkötő
greguss
17 század
vásárhely
antik zsolnay csésze
remekírók
párduc medál
feledy gyula
török jános sérült
ritka bélyeg
ágymelegítő
porcelán madarak