figur��lis porcel��n ens (0 tétel)
6 db szék
varrógép állvány
intarziás íróasztal
spányik kornél
keresztelő ezüst
tokay ilona
árvácskás
nevada
frank
pévé
sorszámkövető
állatorvos
filigrán ezüst
lenvászon terítő
unitas
varázs
zsolnay rákos tál
réz serpenyő
fogpiszkálótartó
pécs képeslap
walter bosse
zsolnay agár
szentképek
korondi kerámia
utazó óra