fotó férfi (0 tétel)
borsos miklós rézkarc
zsolnay z
repesztett üveg váza
viktória gyűrű
vága
big ben
sulytás
káposzta savanyító
orosz kézzel festett
angol porcelán bögre
1817
őzikék
vakizasi
fórizsné kerámia
herendi ofélia
alacsony asztal
hollóházi szív
plüss cica
török jános anya gyermekével
csiszolt talpas pohár
lenvászon zsák
delft csempe
ispánky
kagyló tál
triola