furnérozott fa doboz (0 tétel)
vintage gardrób
papagáj figura
tófej mokkás
herendi pecsenyéstál
litográfia állat
police óra
carl spitzweg
antik szecessziós lámpa
pohár römer
péreli zsuzsa
porcelán mélytányér
smola
török éva
alföldi porcelán csíkos tányér
napocskás varia
román porcelán figura
1972 érme
karóra tok
betsey johnson
tojás sütő
zsolnay demeter
mikulás figura
antik bécsi ezüst
látogató érem
zsolnay népi váza