karl sterrer (0 tétel)
art deco zsebóra
csont doboz
szolgálati
100 millió pengő
art deco ékszerek
zsolnay kolibri
népzene
xviii század
táska rádió
hatalmas kaspó
mázatlan
retro izzósor
empire falikar
zsolnay krumpli figura
dvorák
my scene
aranyozott kávéskészlet
medve lámpa
1805
karos fotel
dán fotel
ovális tányér
ónémet asztalka
zsolnay sas
siska