kerámia tálak (15 tétel)
Lejárat: 3 óra 32 perc0 licit
Kerámia maszk, busó maszk, 26 cm x 20 cm, falidísz
Az orra fogó, tálként is funkcionálhat
30.000 HUF
84.13 USD
30.000 HUF
84.13 USD
Győnyörű jelzett Hódmezővásárhelyi festett mázas kerámia tál vagy falidísz hibátlan állapotban 24cm.
601 HUF
1.69 USD
Lejárat: 5 nap 3 óra0 licit
9.000 HUF
25.24 USD
Lejárat: 5 nap 4 óra2 licit
301 HUF
0.84 USD
Lejárat: 6 nap 3 óra0 licit
4.490 HUF
12.59 USD
Lejárat: 6 nap 3 óra0 licit
3.990 HUF
11.19 USD
Lejárat: 6 nap 4 óra0 licit
5.990 HUF
16.80 USD
Lejárat: 13 nap 1 óra0 licit
3.000 HUF
3.000 HUF
1.500 HUF
4.21 USD
kárpitos
vásárhelyi kováts
kínai bögre
képcsarnokos festmények
szamócás
antik nyuszi
verő
dresser
herendi viktória kaspó
hedin sven
herendi libát etető
parfüm tartó
karos fotel
francia szék
rendőr sapka
festmény sérült
sovereign
elfújta a szél
riviera
pruszlik
fagylaltos kanál
freud
zománc ezüst
zongora terítő
hangfalak