ker��mia falit��l (0 tétel)
1971 augusztus
kerti szék asztal
pakistan
abc porcelán
hollóházi porcelán angyal
olasz kard
angyalkás bögre
diadalív
gránit padlóváza
vasutas kard
hollóházi keménycserép
kahla mese bögre
női irha kabát
asztali bortartó
mesejelenetes tányér
jelzett retro kerámia
restaurált szék
stampedlis pohár
fújt üveg gömb
veb narva
wildrose
ken baba
angyalhaj
ezüst gyűrű 48
eozin nap