kis kancsó (119 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 10:45
3.000 HUF
8.36 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 10:20
4.000 HUF
11.15 USD
Feltöltve: 2024. máj. 04. 06:27
3.600 HUF
10.04 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 22:44
9.600 HUF
26.76 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 20:44
6.800 HUF
18.96 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 16:06
5.000 HUF
13.94 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 10:04
8.900 HUF
24.81 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 07:33
1.500 HUF
4.18 USD
Antik német porcelán teás kancsó, cukortartó, kis tányér
Eredeti német porcelán
6.000 HUF
16.73 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 16:43
1.600 HUF
4.46 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 19:33
2.800 HUF
7.81 USD
Feltöltve: 2024. febr. 29. 21:27
5.000 HUF
13.94 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 17:53
4.200 HUF
11.71 USD
Feltöltve: 2024. febr. 25. 16:58
500 HUF
1.39 USD
Feltöltve: 2024. febr. 24. 09:30
18.000 HUF
50.18 USD
Antik ezüstözött jelzett - Christofle francia gyártmány az 1800-as évekből - kis kiöntő kanna kancsó
7.000 HUF
19.51 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 00:03
5.400 HUF
15.05 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 11:37
2.000 HUF
5.58 USD
Feltöltve: 2024. febr. 11. 19:07
3.500 HUF
9.76 USD
antik népviselet
erdélyi utakon
kőbányai ritka
porcelán gyűrűtartó tálka
zsolnay búzavirág mokkás
szilágyi m
herendi távkábel
butykoskorsó
víg özvegy
dzurik
vastag függöny
q&q
komód restaurált
festmény tányér
karácsonyfadísz soproni
antik tűzoltó készülék
garányiné katalin
szertkaroly
ciril betűs
vintage selyem
régi évszámos
herendi ló csikójával
könyves vitrines szekrény
karácsonyfadísz dioráma
viktoriánus porcelán