kurta jános (3 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 11. 17:04
152.000 HUF
424.23 USD
SZABÓ LILLA Andrássy Kurta János. Szobrászművész. Bp., 1996, Püski. 56 p., 22 kép melléklet., 1 sztl
999 HUF
2.79 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 02:00
88.000 HUF
245.61 USD
zsolnay kerámia váza
kálmán imre
eszterháza
retro kerámia falikép
óra vegyes
manó füles
finn tőr
porcelán kávéfőző
royal albert serena
bnv
hübner
hummel kéményseprő
horváth g andor festmény
infralampa
fenyőfa talp
tintatartó üveg
szőnyeg sérült
arany csillár
kék függöny
reklámdoboz
szószos kiöntő
erotikus bronz
retro képeslap
b3
híres festők