lőszeresláda (0 tétel)
100 dollár
győri istván
horgolt kosár
vegyes bizsuk
moroso
áldor jános lászló
carlsbad porcelán
herendi libát etető
art deco réz
réz kisasztal
peterson pipa
nyaraló
jelzett üveg
366 fotel
duschanek jános
kgst
grosse
alföldi porcelán gyerek
böszörményi
1923 5000
dietrich
foglalat réz
magyar tallérok
ii erzsébet
aranyozott készlet