mátyás király (1 tétel)
zsolnay pillangós teáskészlet
douwe egberts
mokép
lap
kék topáz
nagy iván
horgolt sapka
bokhara
alpakka tál
növény litográfia
réz asztali lámpa
piros cipő
polónyi
ebédlő garnitúra
100 forint 1992
kutya szobor
vásárhelyi kerámia
neobarokk intarziás
5000 korona
üveg kosár
dandé
vastag porcelán
városkép
cango
leitner