régi német porcelán (3 tétel)
Lejárat: 3 nap 13 óra1 licit
1 HUF
0.00 USD
SLAGGENWALD EXTRA porcelán Aranyozott szervíz tálaló készlet 7 db hibátlan gyönyörűség! Régi értékes
45.001 HUF
45.001 HUF
45.000 HUF
125.03 USD
5 forint 1983
hollóházi legyezős
kínai jade
hangya szövetkezet
db
sarreguemines kancsó
locsoló kanna
retro hamutartó
asztali petróleum lámpa
hamus
polcdísz
illés lászló
orchidea
fonott tálca
reklám tábla
schramberg
üveglap
növény litográfia
szalma kép
komáromi kacz endréné
koala
kódex
faágy
üvegkorsó
konek ida